HLAVNÍ MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

Skupina CIMEX GROUP - patřící k nejúspěšnějším hráčům na českém podnikatelském poli v oblasti hospitality, investičních a komerčních projektů - hledá pro rozšíření svého týmu novou kolegyni nebo kolegu na uvedenou pozici.

Co bude Vaším úkolem?

  • kompletní vedení mzdové evidence a výkaznictví celé skupiny, vedení menšího týmu mzdových účetních
  • komplexní zpracování mzdové agendy, výpočet srážek a odvodů, včetně měsíční závěrky mezd a kontroly výstupů
  • zajištění odměňování různých skupin zaměstnanců podle stanovených pokynů a postupů
  • komunikace se státními a exekutorskými institucemi
  • statistická a rozborová činnost v oblasti plánování a čerpání mezd
  • příprava roční uzávěrky
  • zpracování ročního zúčtování daně zaměstnanců a vyúčtování daně ze závislé činnosti, evidenční listy důchodového zabezpečení a archivace vybraných dat
  • vedení reklamačního zúčtování mzdy
  • podílení se na implementaci mzdového systému VEMA
  • kontrolní činnost podle pokynů a stanovených postupů
  • sledování legislativních změn týkající se mzdové problematiky a dohled nad aplikací změn v praxi
  • poradenská činnost zaměstnancům v oblasti mezd

Co požadujeme?

  • praxi na podobné pozici min. 7 let
  • velkou výhodou je zkušenost s implementací jakéhokoliv mzdového systému - ideálně znalost systému VEMA - výhoda ne podmínka!
  • zkušenost z větší procesně řízené korporátní společnosti výraznou výhodou
  • zodpovědnost, komunikativnost

Co Vám nabízíme?

  • příjemný tým i vedení
  • možnost manažerského kariérního rozvoje
  • motivující fixní finanční ohodnocení
  • čtvrtletní motivační bonusovou složku mzdy
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • firemní akce, slevy na pobyty a stravování v rámci hotelového řetězce Orea

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pankráci 1062/58, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (základní)