SENIOR ÚČETNÍ

Chcete pracovat v silné a stabilní společnosti?
Chcete profesionálně růst a mít podporu přímo z vedení?
Chcete se seberealizovat, pracovat samostatně?
Baví Vás účetnictví a práce s čísly?

Skupina CIMEX GROUP patří k nejúspěšnějším hráčům na českém podnikatelském poli v oblasti hospitality, investičních a komerčních projektů - hledá pro rozšíření svého týmu novou kolegyni nebo kolegu na pozici SENIORNÍ ÚČETNÍ.

Co bude vaším úkolem:

  • budete zodpovědní za vedení celé účetní agendy společnosti
  • budete evidovat a účtovat přijaté a vydané faktury v požadovaném členění
  • budete vést agendu související s fakturami včetně úhrad, časové rozlišení, dohadné položky a ostatní operace
  • budete evidovat odchozí a příchozí platby na bankovních účtech včetně zaúčtování
  • budete se starat o pokladní hotovost, účtovat pokladní doklady, mzdy, rozdělovat a vydávat stravenky zaměstnancům
  • budete samostatně sestavovat přiznání k DPH
  • budete se podílet se na ročních účetních závěrkách svěřených společností, spolupracovat s auditory a sestavovat DPPO
  • budete komunikovat s orgány státní správy
  • budete spolupracovat s oddělením controllingu

Co od Vás očekáváme:

  • máte SŠ vzdělání
  • jste praktik v oboru – ideálně praxe 5 let a více
  • máte znalost účetních systémů
  • znalost podvojného účetnictví je pro vás samozřejmostí
  • samostatnost a spolehlivost je pro Vás prioritou
  • jste komunikativní
  • potřeba dotahovat věci do konce vám není cizí
  • máte schopnost dobře si práci zorganizovat a pracovat s prioritami
  • trestní bezúhonnost

Co Vám za to nabídneme:

  • časovou flexibilitu, možnost zvolit si začátek/konec pracovní doby, občasný home-office, zdravotní volno/sick day
  • možnost realizovat své nápady
  • podporu vzdělávání ve Vámi zvolené oblasti
  • respektující pracovní tým
  • zajímavé a motivující fixní finanční ohodnocení
  • čtvrtletní motivační bonusovou složku mzdy
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaškolení a podporu v úspěšném startu v nové pozici
  • atraktivní balíček firemních benefitů
  • firemní akce, slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce Orea, možnost navštěvovat wellnes & fitness centrum a další benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pankráci 1062/58, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (základní)

Zadavatel

ARRIDERE, s.r.o.

Kontakt

Tereza Tintěrová
Telefon: 728 319 557