FACILITY MANAŽER - SENIOR

Arridere s.r.o. je profesionální a dynamická společnost působící v celé České republice v oblasti poskytování komplexních služeb facility a property managementu.

Aktuálně hledá do svého neustále se rozrůstajícího týmu nového kolegu na pozici FACILITY MANAŽERA, který by spravoval portfolio administrativních budov na Praze 8 a 10.

Náplň práce:

  • vyhodnocování závad budov a navrhovat řešení pro jejich odstranění
  • kontrolovat plnění úkolů v oblasti PO, BOZP a životního prostředí
  • vedení výběrových řízení subdodavatelů a příprava cenových nabídek
  • účastnit se kontrol vyplývajících ze všech smluvních vztahů týkajících se svěřené nemovitosti a jejího movitého vybavení
  • připravovat podklady pro jednání s orgány státní správy, zajišťovat podmínky pro plnění závazných právních předpisů pro vlastníky a provozovatele spravovaného majetku
  • vedení podřízených na jednotlivých objektech
  • příprava finančních reportů, správa a evidence dat v softwarovém FM systému
  • řízení investičních akcí provozního rozsahu, orientace ve výkresové dokumentaci
  • součinnost při řešení mimořádných událostí a vedení příslušné dokumentace

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • čtvrtletní bonusy
  • přátelský kolektiv
  • jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele
  • čtyři týdny dovolené + zdravotní volno/sickday (5 dnů)
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • další firemní benefity

Požadujeme:

  • středoškolské nebo univerzitní vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • vynikající počítačové dovednosti - MS Office - Word, Excel, Outlook
  • odborné dovednosti a manuální zručnost
  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • dobré komunikační schopnosti
  • zodpovědnost a flexibilitu
  • vyhláška 50/1978 Sb., min. § 6 a vyšší - VÝHODOU

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pankráci 1062/58, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (základní)

Zadavatel

Arridere, s.r.o.

Kontakt

Tereza Tintěrová
Telefon: 728 319 557