Pracovník pro fogování objektů

Arridere s.r.o. je profesionální a dynamická společnost působící v celé České republice v oblasti poskytování komplexních služeb facility a property managementu.

Aktuálně hledá pracovníka, který by zajišťoval fogování objektů nezávadnou desinfekční mlhou.

Náplň práce:

  • komunikace s klientem pro zajištění zakázky
  • aplikace desinfekce pomocí generátoru mlhy
  • pracovní doba dle poptávky klientů v rámci Prahy, Středočeského kraje i celé ČR
  • práce ve dne, občas i v nočních hodinách
  • podpora prodeje dané služby

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost si volit zakázky dle svých časových možností
  • 180 Kč/h
  • komplexní zaškolení s generátorem mlhy a ostatními pracovními pomůckami
  • ochranný oděv a automobil

Požadujeme:

  • dobré komunikační schopnosti
  • aktivní přístup k práci a spolehlivost
  • zodpovědnost a flexibilitu
  • ŘP - B
  • vlastní automobil - VÝHODOU

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pankráci 1062/58, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (základní)

Zadavatel

Arridere, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tereza Tintěrová
Telefon: 728 319 557