Recepční - brigáda

Arridere s.r.o. je profesionální a dynamická společnost působící v celé České republice v oblasti poskytování komplexních služeb facility a property managementu.

Aktuálně hledá do svého neustále se rozrůstajícího týmu novou kolegyni na pozici RECEPČNÍ, která by vypomohla v administrativní budově na Praze 4.

Náplň práce:

  • administrativa spojena s chodem recepce
  • péče o hosty a návštěvy
  • vyřizování telefonů a pošty
  • zajištění kancelářských potřeb, kávy, nápojů atd.

Co nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost si zvolit směny dle svých možností, vycházíme vstříc i při studiu
  • různorodou práci na DPP/DPČ
  • zaškolení
  • přátelský kolektiv
  • jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele
  • dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
  • možnost získat praxi
  • pracovní doba pondělí až pátek od 7 do 19 hodin, možnost i 6 h směny

Co požadujeme:

  • aktivní přístup k práci
  • praxe na obdobné pozici výhodou - UVÍTÁME I NOVÁČKY!
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost a pečlivost
  • uživatelská znalost MS Office
  • aktivní znalost angličtiny - VÝHODOU

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pankráci 1062/58, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 2. 12. 2019 do 31. 12. 2021

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

110 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

ARRIDERE s.r.o.

Kontakt

Tereza Tintěrová
Telefon: 728 319 557