Kreslič/ka (AutoCAD)

Arridere s.r.o. je profesionální a dynamická společnost působící v celé České republice v oblasti poskytování komplexních služeb facility a property managementu.

Aktuálně hledá do svého neustále se rozrůstajícího týmu nového kolegu či kolegyni na pozici KRESLIČ/KA.

Náplň práce:

  • pasport stávajících objektů a technologií
  • aktualizace projektové dokumentace
  • zakreslování klientských změn
  • aktualizace dat v systému Facility managementu

Co nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • různorodou pracovní náplň
  • možnost získání praxe při studiu a další rozvoj znalostí
  • práce na DPP/DPČ
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • dlouhodobá spolupráce případně následné uplatnění po ukončení studia

Co požadujeme:

  • student/ka VŠ technického směru, ideálně v oboru stavebnictví
  • pokročilá znalost pragramu AutoCAD, MS Office
  • aktivní přístup k práci
  • samostatnost a spolehlivost
  • flexibilita a řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pankráci 1062/58, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 2. 12. 2019 do 31. 12. 2021

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

120 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

ARRIDERE s.r.o.

Kontakt

Tereza Tintěrová
Telefon: 728 319 557