Servisní / Montážní Technik v ICT

Společnost Arridere s.r.o., člen skupiny CIMEX GROUP, se sídlem Na Pankráci 1062/58, Praha 4, IČ 04374525, hledá pro rozšíření týmu technického úseku nového kolegu na uvedenou pozici.

Co bude vaším úkolem?

  • vyhodnocovat závady a navrhovat technicky efektivní a účinná řešení pro jejich odstranění
  • komunikovat s klienty a reagovat na jejich specifické potřeby
  • péče o provozní, technické a virtuální funkce v rámci sítě
  • dohled a realizace, výstavby strukturovaných kabelových tras
  • servis klientských zařízení
  • instalace internetové konektivity pro klientské objekty

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo univerzitní vzdělání technického zaměření
  • min.2 roky praxe v oboru ICT/ISP
  • zkušenost v komunikaci s klienty
  • zkušenost s problematikou sítí LAN
  • vyhl.50, par.6 - VÝHODOU
  • základní ICT dovednosti pro aktivní prvky značek MikroTik, HP, DCN, Huawei, TP-Link (pokročilé znalosti některého ze zmíněných velkou výhodou)
  • aktivní přístup k práci a komunikační dovednosti
  • zodpovědnost a flexibilitu
  • samostatný přístup k řešení problémů
  • práce s prvky L2/L3 obrovskou výhodou
  • schopnost pracovat s UTP – Znalosti práce s OF výhodou.
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele
  • čtyři týdny dovolené + zdravotní volno/sickday (5 dnů)
  • stravenky
  • firemní akce
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • další firemní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pankráci 1062/58, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Arridere s.r.o.

Kontakt

Markéta Zemanová
Telefon: 604 841 763