Údržbář/elektrikář - pro klienta na Praze 4 okolí Pankráce

Společnost Arridere s.r.o., člen skupiny CIMEX GROUP, se sídlem Na Pankráci 1062/58, Praha 4, IČ 04374525, hledá pro rozšíření týmu technického úseku nového kolegu na uvedenou pozici.

Co bude vaším úkolem?

  • pravidelná kontrola a zajištění provozu objektových technologií dle preventivního plánu údržby
  • provádění provozně technických elektrikářských a údržbářských prací v rámci odborné způsobilosti a předpisů BOZP
  • provádění pravidelných odečtů médií
  • spolupráce se servisními organizace, dohled nad jejich činnostmi
  • součinnost při řešení mimořádných událostí na objektu
  • ostatní drobné práce dle požadavků klienta
  • práce s HD a řešení HD požadavků
  • provádění činností k minimalizaci bezporuchového chodu zařízení
  • nákup spotřebního materiálu
  • údržba movitého a nemovitého majetku

Co požadujeme?

  • vzdělání elektrotechnického směru
  • praxi na dané pozici
  • vyhláška 50/1978 Sb., min. § 6 a vyšší
  • znalost technologií budov (HVAC, EPS, EZB, ACS, PPK apod.)
  • zkušenosti s uživatelskou obsluhou řídicích systémů MaR/BMS
  • odborné dovednosti a manuální zručnost
  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • komunikační dovednosti
  • zodpovědnost, flexibilita

Co nabízíme?

  • jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele
  • čtyři týdny dovolené + zdravotní volno/sickday (5 dnů)
  • stravenky
  • firemní akce
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • další firemní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pankráci 1062/58, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (základní)

Zadavatel

CIMEX INVEST s.r.o.

Kontakt

Markéta Zemanová
Telefon: 604 841 763